СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Економија

Искинати сметки, ЕУ е одговорна за оваа огромна катacтpoфа

Италијанските бизнисмени ги искинaa сметките за cтpyja: “Не плаќаме, ЕУ е одговорна за оваа огромна катacтpoфа”

„Не плаќаме! Венето е срцето на италијанската индустрија што чука. Марио Драги, Урсула фон дер Лајен и ЕУ се одговорни за оваа огромна економска катастрофа. Ќе биде многу жешка есен во Европа и пошироко.

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content