СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Технологија

Во прекин мобилните услуги: Падна телекомуникациската мобилна мрежа

Падна телекомуникациската мобилна мрежа. Целосно се во прекин мобилните услуги на А1 и Телеком.

Во моментов нема повеќе информации за каков проблем станува збор.

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content