СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Политика

ВО ЖИВО: Мицкоски по лидерската средба

Изјава на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по лидерската средба со премиерот Димитар Ковачевски.

 

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content